Продавець COTTONville • тканини для шиття і рукоділля • роздріб та опт розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3845 відгуків
promo_banner
• місто тканин • COTTONville ✁

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (передоплата)

Публічна оферта
Інтернет-магазин Сottonville, далі іменований «Продавець», пропонує фізичним особам, далі іменований «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, зображення яких розміщені на сайті сottonville.com.ua.

Цей договір адресоване відвідувачам та користувачам Інтернет-магазину, іменований в подальшому "Покупець" і є офіційним і публічною пропозицією Продавця, що іменується в подальшому "Продавець" і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину cottonville.com.ua (надалі - Сайт), Покупець і Продавець іменуються "Сторони", цей договір - Договір.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (у відповідності зі ст. 633, 641 і гол. 54 Цивільного кодексу України), він містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин Продавця.

1.2. У разі прийняття (акцепту) цього договору, тобто публічної оферти Продавця, споживач стає Покупцем (відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України), а Договір вважається укладеним. Акцептом є факт розміщення замовлення на сайті Продавця.

1.3. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та погоджується з його умовами, а також, у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням цього Договору, Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мета обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

Відвідувач Сайту – фізична особа, яке прийшло на Сайт з/ без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови цього Договору та бажає розмістити Замовлення на Сайті.

Покупець – Користувач, який розмістив Замовлення на Сайті.

Продавець - ФОП Євтушок Михайло Анатолійович, РНОКПП 3070317335, р. Нововолинськ, який діє на підставі Виписки про державну реєстрацію № 21990000000013892 від 21.06.2018 р., засноване у відповідності із Законодавством України, провідний управління сайтом, розміщеним у мережі Інтернет за адресою https://cottonville.com.ua.

Інтернет-магазин – інтернет-сайт, що належить Продавцю, розташований в мережі інтернет за адресою https://cottonville.com.ua/, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт – https://cottonville.com.ua/.

Товар — опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів (каталог), за яким вказана ціна, назва і опис товару. Також товар може супроводжуватися його зображенням.

Замовлення – належним чином оформлена заявка Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою, обраних на Сайті Товарів.

Особистий кабінет — персональний розділ Покупця на сайті Продавця, доступ до якого має Покупець, в якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

Умови купівлі - інформація про умови доставки та оплати, яка розміщена в розділі "Умови покупки" на Сайті Подавца і може змінюватись без внесення змін в цю публічну оферту.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.
3.2. Умови Договору поширюються на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

4. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов Договору, а також зобов'язаний:
а) самостійно оформити Замовлення в інтернет-магазині cottonville.com.ua
б) своєчасно забрати і оплатити Замовлення на умовах Договору.

4.2. Продавець має право вимагати від Покупця дотримання умов Договору, а також зобов'язаний:
а) дотримуватися умов Договору;
б) передати Покупцю Товар згідно з оформленим Замовленням та умовами Договору;

4.3. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

4.4. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення виникаючих розбіжностей виключно шляхом переговорів. В іншому випадку сторони звертаються в суд.

4.5. Продавець несе повну відповідальність перед Покупцем за виконання Замовлення до передачі замовлення для доставки спеціалізованої поштового або транспортної компанії.

4.6. Продавець не несе відповідальності, не може виступати в якості відповідача в суді і не відшкодовує збитки, які виникли у Покупця через дії або бездейсттвия третіх осіб.

4.7. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів, їх зразкам в каталозі, але не несе відповідальності за невідповідність кольорів Товарів з-за різного кольору моніторів і екранів мобільних пристроїв Покупця. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зразка лише незначно.

5. ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

5.1. Факт оформлення Замовлення на Сайті продавця або по телефону свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

5.2. Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, враховуючи особливості колірної передачі різних пристроїв, з допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

5.3. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті, але не гарантує наявність усіх Товарів у замовленому кількості на момент оформлення Замовлення Покупцем, оскільки Замовлений Товар перевіряється на наявність фабричних шлюбів та інших вад після отримання Замовлення від Покупця перед відправкою Покупцю реквізитів для оплати Замовлення.

5.4. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, а також виявлення фабричного браку або інших вад на Товар, Продавець має право виключити зазначений Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні Замовлення, або іншим способом.

5.5. Для замовлень в межах України доставка здійснюється за допомогою послуг компаній "Укрпошта", "Нова Пошта" за рахунок Покупця (або за рахунок Продавця, якщо це передбачено умовами тимчасових акцій, зазначених на Сайті Продавця).

5.6. У разі анулювання повністю або частково передплаченого Замовлення сума анульованого Замовлення повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений, за винятком Замовлень Товару, який не підлягають обміну та поверненню відповідно до норм законодавства України (а саме - Замовлення тканин), за яким Товар був відрізаний і підготовлений до відправки; а також за винятком спеціальних Замовлень, за яким товар був придбаний Продавцем у постачальників в заявленому конкретним Покупцем кількості.

5.7. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

5.8. Після оформлення Покупцем Замовлення на Сайті менеджер, що обслуговує дане Замовлення, по телефону або шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату відправки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки та підготовки Замовлення до відправлення. Також Покупцеві надається інформація про дату відправлення Замовлення.

5.9. Додаткова інформація про умови покупки розміщена в розділі "Умови покупки" на Сайті Подавца і може змінюватись без внесення змін в цю публічну оферту.

6. ЦІНА, ПОРЯДОК ОПЛАТИ І ДОСТАВКИ

6.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та зазначається на сайті Інтернет-магазину. Сума Замовлення визначається шляхом додавання до ціни всіх включених до Замовлення Товарів і в окремих випадках - вартості доставки та упаковки (що вказується в Умовах покупки, наведених на момент оформлення Замовлення на Сайті Продавця).

6.2. Ціна договору дорівнює сумі Замовлення. Сума замовлення може змінюватися залежності від ціни, кількості або номенклатури додані або видалені з оформленого Замовлення Товарів після узгодження деталей Замовлення менеджером Сайту з Покупцем.

6.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення допомогою безготівкового розрахунку.

6.4. Оплата Товарів здійснюється в національній валюті України - гривні.

6.5. Замовлення вважається сплаченим з моменту надходження оплати на рахунок Продавця або його представника.

6.6. Ціна Товару, що зазначена на сайті Інтернет-магазину, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар може бути змінена тільки після узгодження з Покупцем.

6.7. Замовлений Товар резервується для Покупців на два календарних дні. Тому Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця у кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення грошових коштів, Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

6.8. Загальний строк доставки Товару складається з терміну обробки Замовлення та терміну доставки. Термін обробки замовлення — до двох робочих днів. Термін доставки спеціалізованими поштовими і транспортними компаніями вказано на Сайті Продавця і приблизно становить 1-5 робочих днів.

6.9. Додаткова інформація про умови доставки та оплати Замовлень розміщена в розділі "Умови покупки" на Сайті Подавца і може змінюватись без внесення змін в цю публічну оферту.

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ГРОШОВИХ КОШТІВ

7.1. Повернення Товару здійснюється згідно з «Умовами повернення і обміну», вказаними на Сайті за адресою https://cottonville.com.ua/delivery_info

7.2. Повернення Товару належної якості:

7.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його отримання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, зазначених у п. 7.2.3. цієї Угоди. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.

7.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно п. 7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 3 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця.

7.2.3. ТКАНИНИ належної якості входять в перелік товарів, що не підлягають поверненню і обміну (згідно з Додатком до постанови КМУ від 19.03.94 р. N 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів").

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису Товарів, які відповідають їх зображенням на Сайті Продавця, не є ознакою неналежної якості.

7.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у день отримання Товару. Пізніше претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності не приймаються.

7.3.4. При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний за допомогою письмової рекламації по електронній пошті lianadmytruk@gmail.com. Вимоги про повернення сплаченої за товар неналежної якості грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-ХІІ 12.05.1991).

7.4. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку або готівкою.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

9. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

9.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адресу електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

9.2. Надаючи свої персональні дані Продавця, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, у тому числі і в цілях просування Продавцем товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, притягнутим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

9.3. Продавец имеет право отправлять информационные, в том числе рекламные сообщения, на электронную почту и мобильный телефон Пользователя/Покупателя с его согласия. Пользователь/Покупатель вправе отказаться от получения рекламной и другой информации без объяснения причин отказа. Сервисные сообщения, информирующие Пользователя/Покупателя о заказе и этапах его обработки, отправляются автоматически и не могут быть отклонены Пользователем/Покупателем.

9.4. Продавец вправе использовать технологию «cookies». «Cookies» не содержат конфиденциальную информацию и не передаются третьим лицам.

9.5. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

10. ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Інтернет-магазин та надаються сервіси можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних чи інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

10.2. К отношениям между Пользователем/Покупателем и Продавцом применяются положения Украинского законодательства.

10.3. Стороны прилагают максимальные усилия с целью устранения возникающих разногласий исключительно путем переговоров. При недостижении соглашения спор будет передан на рассмотрение в судебный орган в соответствии с действующим законодательством Украины.

10.4. В случае форс-мажорных обстоятельств, документально подтвержденных соответствующими органами, стороны освобождаются от исполнения настоящего договора.

10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

11. СТРОК ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ

11.1. Цей договір вступає в силу з моменту оформлення замовлення Покупцем і діє до виконання всіх його умов.

 

Контакти
+380 (67) 362-53-03
Аня (Viber 9-17:00 пн-нд)
+380 (67) 362-53-03
Аня (Viber 9-17:00 пн-нд)
+380 (99) 626-52-62
Наталя (9-17:00 пн-пт)
+380 (96) 990-80-17
ГУРТ та терміновий зв'язок
просп. Перемоги, 19, індекс 45405, Нововолинськ, Україна
COTTONville • тканини для шиття і рукоділля • роздріб та опт
Аня і Наталя
+380673625303
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner