Корзина
2017 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Заказы "БЕЗ звонка менеджера" отправляются РАНЬШЕИнфо.Карантин.Маски
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
• город тканей • COTTONville ✁

Як виховати щасливу дитину

Як виховати щасливу дитину

Людина почувається щасливою, коли знає, що її люблять…

Щоб бути щасливою і стати сильною, розвиненою у всіх відношеннях, самодостатньою особистістю, дитина повинна жити в любові, в атмосфері теплих стосунків. Всі ми це добре розуміємо. Але ми, батьки, часто за своїми щоденними турботами забуваємо про це і пропускаємо повз увагу найголовніше… Проходить час, і ми розуміємо, що потрібно було приділяти більше уваги, дарувати більше любові та стримувати погані емоції, бо дитина потребує позитивного, теплого відношення ― так само, як рослинка потребує світла та води. Минулого не повернеш…

А щоб не жалкувати, ми повинні навчитися проявляти і дарувати свою любов нашим дітям. У цьому можуть допомогти такі поради:

 

Не забувайте щоразу, коли дитина підходить до вас, показувати, що ви їй дуже раді. Щиро посміхніться їй, заговоріть спокійно без сюсюкання, звертайтеся по імені. Адже всім людям подобається, коли їх називають по імені. Уявіть, як би вам було приємно, якби близькі щиро раділи кожній вашій маленькій зустрічі.

 

Постарайтеся навчити дитину бути наодинці з собою, поясніть, що так роблять всі люди, і це нормально. Нам щодня потрібен певний час на те, щоб зайнятися рутинними справами. Батьки повинні намагатися створити межі спільного спілкування з їхніми дітками. У кожної сім'ї вони свої. Але дитина має навчитися гратися іноді на одинці. В тому, що дитина грається сама, є важливий плюс: розвивається її уява та фантазія. Треба тільки правильно підібрати та визначити, чим би дитина залюбки сама займалася під час вашої відсутності. Варто зауважити, що телевізор тут вам не повинен ставати помічником. Потрібно поступово навчати дитину малювати чи робити щось подібне на самоті, тому що спочатку їй це може не сподобатися, їй буде просто лінь вмикати свою уяву, адже вона так звикла, що її розважаєте ви. Спочатку розігрівайте фантазію дитини, пропонуючи розвагу, беручи у ній участь, а потім переходьте до ролі спостерігача. А з часом ви зможете дати якесь завдання і зайнятися своїми справами (наприклад, «коли я повекрнуся, то спробую вгадати, що ти намалював»).

 

Обмежте доступ дитини до засобів масової інформації. Коли дитина перебуває у такому віці, коли тільки через вас вона формує свій світогляд, не потрібно давати їй доступ до інших, здебільшого негативних джерел інформації про світ навколо нас. У той же час, коли дитина все-таки дивиться телевізор, показуйте їйцдобрі, розвиваючі мультики, фільми та передачі. 

 

Дайте дитині зрозуміти, що вона важливіша за роботу. Для цього достатньо при виконанні якоїсь домашньої роботи або перевірки е-mail посміхатися малюкові, погладжувати його, іноді ставити йому запитання і слухати його відповіді. Набагато корисніше вислухати дитину, навіть якщо вона заважає вам закінчити щось важливе, ніж говорити їй: «Не заважай мені, я працюю!» Ми, дорослі, набагато мобільніші в сенсі концентрації і перемикання уваги, ми вміємо пристосовуватися до ситуації. Просто часто робимо те, що простіше ― через свою лінь і роздратування.

 

Дитина повинна знати і виконувати кілька важливих правил, що допомагають підтримувати порядок і здорову атмосферу в домі. Визначте, які з правил найважливіші у вашій сім'ї (коли йти спати, їсти, мити руки, гуляти, робити уроки і т.п.). Не намагайтеся заборонити дитині деякі речі, які є природними для неї, але незручними для вас і ваших сусідів (наприклад, кричати в будинку або стрибати). Тут може допомогти ваша винахідливість і здатність пояснювати.

 

Навчайте. Не покладайте процес навчання вашої дитини тільки на дитячий садок і школу, активно беріть участь у ньому самі: корегуйте, заповнюйте прогалини. Водіть її у різні секції. Це допоможе дитині не тільки гармонійно розвиватися, але і визначитися з тим, що їй найбільше подобається в житті.

 

Будьте для своїх дітей прикладом. Діти наслідують нас у своїй поведінці. Якщо ви говорите одне, а самі робите інше, то все, чого ви навчаєте дитину, просто лицемірство. А дитина дуже добре все бачить і не розуміє, чому дорослим можна, а дітям те ж саме ні. Загалом, ваші справи і вчинки, і те, чому ви навчаєте своїх дітей, повинні збігатися.

 

Бережіть власні нерви і психіку дитини. Не підвищуйте голос на малюка, коли вам не подобається те, що він робить. Подумайте кілька секунд, як краще пояснити, чому не можна, намагайтеся у вихованні рідко вживати слова «не можна». Будуйте речення інакше: «не варто робити цього, тому що…» (доступно розкажіть про наслідки, про те, як буде недобре, якщо так зробити… ). Проявіть фантазію і придумайте кілька варіантів на такі випадки.

 

Часто дітки роблять збитки. Їх немов тягне саме до тих місць та речей, які дорослі огороджують від них, намагаються сховати. Ви зайшли в кімнату, а ваш малюк відчинив дверцята шафи і «наводить порядки», витягнув усі речі на підлогу… Не сваріть малечу, сядьте поряд і допоможіть йому витягнути те, що лишилося =) А потім разом складіть речі у шафу. От і погралися разом, і показали, як повинні лежати речі, і проявили зацікавленість тим, чим займається ваша дитина, і кольори повчили, і слова. Повірте, для неї це було дуже важливе заняття =).

 

Навчіться сприймати подібні ситуації (помальовані шпалери, розлита фарба, розкидані речі) спокійно, з посмішкою. Розкажіть дитині, чому наступного разу так робити не варто. Ваша невдоволеність і крик дитині незрозумілі та образливі, і лише вражають її тонку психіку. Важливо проявляти терпіння. Перш за все потрібно працювати над собою.

 

Якщо ви хочете виховувати дитину, приготуйтеся до труднощів. Будьте готові до важкої щоденної роботи з виховання та розвитку малюка. Шкода, що не всі пари, які можуть мати дітей, це розуміють. Шкода, що часто можна почути такі фрази, як: «тебе ж діти не дістають», «я їздила в гості і добре відпочила, тому що було, кому няньчити дитину», «не заважай мамі і татові» і т.п ...

 

Виховання дитини ― це важка щоденна праця, від якої залежить щастя вашого малюка. Пам'ятайте про це.

 

Ваш інтернет-магазин дитячого одягу RosyBaby.in.ua

Другие статьи
Контакты
+380673625303
Алеся, Таня
+380669495909
Алеся, Таня
+380673625303
ОПТовые заказы; связь в выходные
УкраинаВолынская областьНововолынск
COTTONville • ткани для шитья и рукоделия •
Алеся, Таня
https://t.me/cottonville
+380673625303
 • Опт:Cottonville1@gmail.com
График работы
 • Понедельник
  10:0014:00
 • Вторник
  09:0018:00
 • Среда
  09:0018:00
 • Четверг
  09:0018:00
 • Пятница
  10:0018:00
 • Суббота
  10:0014:00
 • Воскресенье
  Выходной